LaCie CloudBox 4TB

Cena produktu LaCie CloudBox 4TB není známa.

 

Popis produktu LaCie CloudBox 4TB: Chytré domácí úložiště LaCie CloudBox vám zajistí stálé spojení do vašeho světa. Veškerá vaše hudba, filmy nebo fotografie budou dostupné na všech vašich zařízeních a lze je snadno sdílet s rodino... > více informací


LaCie CloudBox 4TB - popis

nahoru

Chytré domácí úložiště LaCie CloudBox vám zajistí stálé spojení do vašeho světa. Veškerá vaše hudba, filmy nebo fotografie budou dostupné na všech vašich zařízeních a lze je snadno sdílet s rodinou i přáteli. Mějte všechny soubory, které jsou rozprostřeny ve vašich domácích počítačích, na jednom místě. Maminčiny fotografie, tátovu hudbu, film pro děti a to vše na LaCie CloudBoxu. 
 
Sdílení souborů doma nebylo nikdy tak snadné. Uložte soubory třeba do složky rodina, kde vytvoříte sdílený přístup, nebo si můžete vytvořit soukromé složky pro osobní nebo omezený přístup k souborům. Sdílejte fotografie, videa, hudbu a další obsah s kýmkoli v domácnosti jednoduše přetažením souborů do předem vytvořené složky na Cloudbox Family LaCie. Mějte finanční dokumenty a další důležité soukromé údaje ve vlastní složce spojené s vaším uživatelským účtem.
 
Vychutnejte si hudbu, fotografie a soubory z libovolné obrazovky nebo zařízení připojenému k domácí síti. Procházejte fotoalba, která jste vytvořili na PC v pracovně z vašeho notebooku na stole v kuchyni. Jakmile jsou soubory jednou v LaCie CloudBoxu, jdou tam, kam vy. Procházejte digitální knihovny filmů z nejpohodlnějšího místa v domě - gauče v obývacím pokoji. LaCie CloudBox lze připojit k televizorům se síťovým připojením a dalším zařízením, jako jsou Playstation 3, nebo Xbox 360. Ušetřete místo na pevném disku a přeneste vaši hudební knihovnu na LaCie CloudBox přímo z iTunes vašeho Mac nebo PC.
 
Vše, co potřebujete pro připojení na cestách, je přístroj, který je připojen k internetu. Můžete být daleko od svého domova, ale stále máte možnost přistupovat k obsahu vašeho LaCie CloudBoxu pomocí snadno použitelné aplikace - z jakéhokoliv PC nebo Mac připojeného k internetu. Stáhněte si mobilní aplikaci pro přístup a vychutnejte si veškerou hudbu, filmy, fotografie a další obsah přímo z iPhone. Uživatelé systému Android mají stejný přístup přes webový prohlížeč. Automaticky chrání vaše data před náhodnou ztrátou. Dokonce i soubory na vašem notebooku jsou na cestách v bezpečí.
 
Nastavte váš Mac nebo PC, aby automaticky zálohoval soubory na LaCie CloudBox pomocí Time Machine nebo LaCie Backup Assistant. LaCie CloudBox přichází s 10 GB bezpečného úložného místa na cloudu Wuala. Dokonce lze zálohovat data uložená na vašem CloudBoxu LaCie na cloud Wuala pro snadný přístup odkudkoliv.

Výrobce Lacie
Kapacita disků
Informace o parametru Kapacita disků
4 TB
S diskem Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LaCie CloudBox 4TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Serverové komponenty nebo Servery, Záruky na servery.

Nejlevnější LaCie CloudBox 4TB akční ceny - Levné LaCie CloudBox 4TB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LaCie CloudBox 4TB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LaCie CloudBox 4TB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.