Western Digital EX4, 24TB

Cena produktu Western Digital EX4, 24TB není známa.

 

Popis produktu Western Digital EX4, 24TB: Popis produktu WD My Cloud EX4 Společnost WD nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy v pracovních skupinách. Nový ... > více informací


Western Digital EX4, 24TB - popis

nahoru

Popis produktu

WD My Cloud EX4
Společnost WD nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy v pracovních skupinách. Nový model nese označení Cloud EX4 a je osazen trojicí pevných disků - s celkovou kapacitou 12TB (3x 4TB). Cloud EX4 umožňuje připojit až čtyři interní SATA/SATA (II) disky formátu 3.5". Pokročilé technické provedení celokovového pouzdra od společnosti WD zajišťuje pohodlnou instalaci a výměnu disků za provozu během pěti sekund. Výkonný řídicí panel WD se postará o to, abyste měli vždy vše pod kontrolou.
Úložiště NAS o vysokém výkonu a se snadnou správou
Za bezproblémový chod NAS server vděčí výkonnému hardwaru, jehož základem je procesor taktovaný na 2 GHz, ten je doplněný o 512 MB operační paměti. Samozřejmostí jsou také dva ethernetové a napájecí porty. Díky výkonnému řídicímu panelu a displeji LCD máte systém plně pod kontrolou. Díky těmto vlastnostem máte umožněno monitorování disků, správu uživatelů a využití funkcí pro úsporu energie. O stavu úložiště My Cloud EX4 vás informují výstrahy pomocí e-mailu a mobilního telefonu.
Pokročilé možnosti přístupu a výkonné aplikace pro přizpůsobení vašeho úložiště NAS
NAS server umožňuje snadné sdílení a zálohování dat, vzdálený přístup atd. Nechybí integrovaný souborový server, server FTP, zálohovací server a server pro stahování ze sítí P2P. Úložiště je vybaveno špičkovými aplikacemi, jako jsou aMule (svobodná aplikace pro sdílení souborů typu peer-to-peer, která pracuje se sítěmi EDonkey a Kad), Icecast (open source aplikace pro streamování médií, jejíž nastavení můžete upravit podle svých potřeb), Joomla! (systém pro správu obsahu CMS umožňující snadnou správu textu, fotografií, videí, hudby a dokumentů na webových stránkách), phpBB (jedno z nejpoužívanějších řešení pro diskusní fóra, které nabízí propracovaný systém uživatelských oprávnění), phpMyAdmin (umožňuje provádět administraci databáze MySQL prostřednictvím webového rozhraní s možností vytvářet a mazat databáze) nebo SqueezeCenter (server pro streamování zvukových souborů s podporou formátů MP3, FLAC, WAV, Ogg a ACC a převádění souborů mezi formáty).
Oceňované počítačové a mobilní aplikace
Pomocí počítačových a mobilních aplikací WD My Cloud můžete nahrávat své dokumenty, přistupovat k nim a sdílet je odkudkoliv na světě. Pomocí mobilní aplikace můžete odkudkoli jednoduše přenášet soubory z veřejných cloudových účtů přímo do úložiště My Cloud EX4.
Funkce pro úsporu energie
NAS server nabízí možnost nastavit vypínání disků již po 10 minutách, a šetřit tak energii potřebnou k provozu. Díky Wake-on-LAN a pomocí nástroje WD Quick View lze úložiště spustit bez fyzického stisknutí tlačítka. Úložiště My Cloud EX4 umožňuje vytvořit vlastní plán spouštění pro jednotlivé dny, a šetřit tak energii v době nečinnosti. Samozřejmostí je také funkce, která zajistí automatický restart úložiště My Cloud EX4 po nečekaném vypnutí způsobeném výpadkem napájení.
Klíčové vlastnosti
Tento model serveru WD My Cloud EX4 je osazen výkonným procesorem s frekvencí 2.0 GHz, který je doplněn operační pamětí s kapacitou 512MB. NAS server umožňuje připojit až čtyři interní SATA disky formátu 3.5", v tomto konkrétním případě jsou instalovány čtyři 6TB disky. Externí úložná zařízení můžete připojit přes dva USB 3.0 porty.
WD My Cloud EX4zvládá funkci jako souborový server, server FTP, server pro stahování ze sítí P2P, server pro stahování pomocí protokolu HTTP, zálohovací server. Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě, prostřednictvím dvojice zabudovaných síťových gigabitových konektorů RJ-45 lze přistupovat pomocí různých protokolů. Disky lze zapojit v JBOD, RAID 0, 1, 5, 10 nebo JBOD.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:
4

Velikosti úložného prostoru HDD (součet) [GB]:
24 000

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet portů USB 3.0:
2

Počet ethernet portů:
2

Parametry

RAID:
Ano

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring, JBOD

Velikost HDD:
3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:
4

Velikosti úložného prostoru HDD (součet) [GB]:
24 000

Počet osazených pevných disků:
4

Včetně HDD:
Ano

Porty

USB 3.0:
Ano

Počet ethernet portů:
2

Počet portů USB 3.0:
2

Fyzické charakteristiky

Dle využití:
Domácnosti

Provedení:
stolní

Výška [mm]:
208,6

Šířka [mm]:
160,1

Délka [mm]:
202,2

Hmotnost [g]:
6 200

Výrobce Western Digital
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
4
USB 3.0 Ano
S diskem Ano
Kapacita disků
Informace o parametru Kapacita disků
24 TB
Počet disků 4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital EX4, 24TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Serverové komponenty nebo Servery, Záruky na servery.

Nejlevnější Western Digital EX4, 24TB akční ceny - Levné Western Digital EX4, 24TB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Western Digital EX4, 24TB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Western Digital EX4, 24TB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.