Apple Time Capsule 2 TB

Cena produktu Apple Time Capsule 2 TB není známa.

 

Popis produktu Apple Time Capsule 2 TB: Time Capsule je revoluční zálohovací zařízení, které bezdrátově spolupracuje s aplikací Time Machine v systému Mac OS X Leopard. Na současných pevných discích o velikosti 1 nebo 2 TB a serverové k... > více informací


Apple Time Capsule 2 TB - popis

nahoru

Time Capsule je revoluční zálohovací zařízení, které bezdrátově spolupracuje s aplikací Time Machine v systému Mac OS X Leopard. Na současných pevných discích o velikosti 1 nebo 2 TB a serverové kvalitě je dost místa k uložení a zálohování všeho co potřebujete, takže si už nemusíte dělat starosti o svoje data. Stačí nastavit Time Capsule jako vyhrazenou zálohovací jednotku pro Time Machine a je to. Po prvním zálohování, které může trvat celou noc i déle, se automaticky zálohují pouze změněné soubory, bezdrátově a na pozadí. To znamená, že vy už nemusíte dělat nic. Time Capsule je zároveň plnohodnotná základnová stanice Wi-Fi standardu 802.11n. Pracuje souběžně v pásmu 2,4 GHz i v rychlejším pásmu 5 GHz, což zaručuje nejvyšší možný výkon a dosah všech připojených zařízení Wi-Fi.

Výrobce Apple
S diskem Ano
Kapacita disků
Informace o parametru Kapacita disků
2 TB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Apple Time Capsule 2 TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.

Nejlevnější Apple Time Capsule 2 TB akční ceny - Levné Apple Time Capsule 2 TB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Apple Time Capsule 2 TB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Apple Time Capsule 2 TB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.


Zkuste také...

APPLE Time Capsule 3TB