Asustor AS-7008T

Cena:

od 33 878 Kč do 34 990 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Asustor AS-7008T: Popis produktu Asustor AS-7008T Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro podnikové a multimedi...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz IT, Elektronika, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz IT, Elektronika popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Asustor AS-7008T - popis

Popis produktu

Asustor AS-7008T
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro podnikové a multimediální aplikace. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core i3 a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím.
Přednosti
Nový model nese označení AS-7008T a v jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN port. Tento model není osazen pevnými disky. Asustor AS-7008T umožňuje připojit až osmi interních Serial ATA disků formátu 3.5/2.5" II, III disky a zapojit je do JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10. Zabudovaný je iSCSI iniciátor pro rozšíření kapacity.
Jistě oceníte skvělé funkce NAS serveru
Na zadní straně NAS serveru je také HDMI 1.4a výstup, který po připojení do televizoru, udělá díky přítomnosti aplikace XBMC z NAS serveru zároveň výkonné multimediální centrum (Podporován je Full HD (1080p) výstup). Díky přítomnosti S/PDIF výstupu můžete proměnit Váš NAS na digitální hudební hub a nechte zařízení ASUSTOR AS-7008T posunout přehrávání hudby na další úroveň. Proti nechtěnému stisknutí tlačítka rámečku disku a jejich uvolnění za provozu, je Asustor AS-7008T vybaven novým zamykací mechanismus využívajícím konstrukci s plochou hlavou zámku, která zajišťuje, že uživatelé nebudou potřebovat žádné speciální nástroje pro uvolnění, postačí jednoduchý plochý šroubováku. Jistě také oceníte možnost využití režimu spánku se spotřebou pouhých 1.97W.
Možnosti využití
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě lze využít 2x gigabitového síťového konektoru RJ-45. NAS server lze využít jako např. dohledové centrum (4 licence zdarma), UPnP Media Server, iTunes Server, Mail Server, Download centrum apod. Samozřejmostí je také výjimečná možnost rozšíření kromě 8 diskových pozic jsou také přítomny 2 porty USB 2.0, 3 x USB 3.0 porty a 2 x eSATA porty, což vám umožní vytvořit úložný prostor na míru jak pro svou práci, tak pro zábavu. 
Rozšířená správa oprávnění - Windows ACL
S cílem pomoci IT profesionálům ulehčit práci, ASUSTOR komplexně integroval Windows ACL do ADM. Windows ACL obsahuje sadu 13 různých nastavení oprávnění, umožňuje administrátorům konfigurovat oprávnění pro jednotlivé soubory a složky, které mohou být aplikovány do různých skupin a uživatelů. Oprávnění Windows ACL lze nakonfigurovat v rámci ADM File Explorer nebo Microsoft Windows Explorer umožňující administrátorům snadno spravovat oprávnění pomocí známých metod.
Klíčové vlastnosti
Za bezproblémový chod NAS sever vděčí perfektnímu hardwaru, jeho základem je úsporný dvoujádrový procesor Intel Core i3 taktovaný na 3.5 GHz, ten je doplněný o 2 GB paměti DDR3. Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoaparáty nebo tiskárny, je NAS Server vybaven dvojicí portů USB 2.0, dvojicí eSATA konektory a trojicí rychlých USB 3.0. Pro bezpečný chod komponent je NAS server vybaven tichým 120mm ventilátorem, který se postará o jejich dostatečné chlazení.
Rozměry serveru jsou 185.5 x 170 x 230 mm při hmotnosti 3.9 kg. Spotřeba zařízení je 1.8W v režimu spánku, 39.1W v chodu a 29.4W při uspání disků. Výrobce pro tento model zvolil věžovité provedení, pro snadné umístění na nejrůznější povrchy.
Rozměry serveru jsou 215.5 x 293 x 230 mm při hmotnosti 7.3 kg. Spotřeba zařízení je 1.97W v režimu spánku, 80.3W v chodu a 43.7W při uspání disků.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:
8

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet portů USB 3.0:
3

Počet ethernet portů:
2

Parametry

RAID:
Ano

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Velikost HDD:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:
8

Porty

USB 3.0:
Ano

eSATA:
Ano

HDMI:
Ano

Počet ethernet portů:
2

Počet portů USB 2.0:
2

Počet portů USB 3.0:
3

Fyzické charakteristiky

Dle využití:
Firemní

Provedení:
stolní

Výška [mm]:
215,5

Šířka [mm]:
293

Délka [mm]:
230

Hmotnost [g]:
7 200

Výrobce Asustor
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
8
USB 3.0 Ano
eSata Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asustor AS-7008T užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.