QNAP TS-253A-4G

Cena produktu QNAP TS-253A-4G není známa.

 

Popis produktu QNAP TS-253A-4G: NAS QNAP TS-253A-4G Společnost QNAP nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro malé a střední firmy. Zabezpečený a spolehlivý TS-253A je plný funkcí, kriticky ne...  Více informací


QNAP TS-253A-4G - popis

NAS QNAP TS-253A-4G
Společnost QNAP nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro malé a střední firmy. Zabezpečený a spolehlivý TS-253A je plný funkcí, kriticky nezbytných pro podnikání, jako jsou například snímky svazků/LUN – to umožňuje návrat souborů a složek do předchozího stavu v případě jakéhokoli poškození nebo ztráty souborů. V rámci připravenosti na nadcházející éru Internetu věcí (Internet of Things, IoT) už TS-253A inovativně podporuje Linuxovou platformu s otevřeným zdrojovým kódem, která je bránou pro IoT řešení do jiných inteligentních zařízení.
Široké možnosti připojení
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě, slouží dva síťové konektory RJ-45 s podporou rychlostí 10/100/1000 Mbit. Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoaparáty nebo tiskárny, je NAS Server vybaven 4x USB 3.0 porty. Pro připojení k TV je server vybaven 2x HDMI konektory.
Výkonný ale přesto úsporný procesor
NAS server je založený na čtyřjádrovém procesoru IntelCeleron N3150 na frekvenci 1,6 GHz v turbo režimu až 2.08 GHz. Operační paměť je 4 GBDDR3L, která lze zvýšit na 8 GB. RAM 512 MB.
QTS
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS probíhají systémové operace hladce a prakticky. Jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na ploše, monitorovat v reálném čase důležité informace o systému a otevírat větší počet oken aplikací a současně tak provádět více úloh najednou, čímž se dosahuje větší provozní efektivity.
Audiovizuální prožitek na TV
QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-253A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah při co nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. NAS server je dodáván s dálkovým ovládáním QNAP,  kterým můžete pohodlně ovládat HD Station pomocí integrovaného infračerveného přijímače.
Klíčové vlastnosti
Za bezproblémový chod NAS severu vděčí výkonnému hardwaru, jehož základem je 4jádrový procesor Intel Celeron N3150, který je taktovaný na 1.6 GHz v turbo režimu až 2.08 GHz. Procesor je doplněný o 4 GB operační paměti s možností navýšení až na 8 GB s 512 MB RAM pamětí. NAS server umožňuje připojit 2 SSD nebo HDD disků formátu 3.5“/2.5" (disky nejsou instalovány). Konektory: 2x Gigabit LAN, 4X USB 3.0, 2x HDMI, 2x Jack konektor. Rozměry serveru činí 150 x 102 x 216 mm a jeho hmotnost cca 1,74 kg. O chlazení systému se stará 70 mm tichý ventilátor.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:

2

Počet portů USB 3.0:

4

Počet ethernet portů:

2

Parametry

Velikost HDD:

2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:

2

Porty

USB 3.0:

Ano

HDMI:

Ano

Počet ethernet portů:

2

Počet portů USB 3.0:

4

Fyzické charakteristiky

Dle využití:

Domácnosti

Provedení:

stolní

Výška [mm]:

150

Šířka [mm]:

102

Délka [mm]:

216

Hmotnost [g]:

1 740

Výrobce Qnap
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
2
USB 3.0 Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu QNAP TS-253A-4G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.