QNAP TS-470

Cena:

od 20 206 Kč do 20 510 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu QNAP TS-470: Popis produktu Společnost QNAP nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy v pracovních skupinách. Nový model nese ozna...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz IT, Elektronika, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz IT, Elektronika popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

QNAP TS-470 - popis

Popis produktu

Společnost QNAP nabízí další produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů, určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy v pracovních skupinách. Nový model nese označení TS-470 a není standardně osazen pevným diskem - ten je nutné dokoupit zvlášť. QNAP TS-470 umožňuje připojit až čtyři interní SATA II/SATA III disky formátu 3.5" s maximální kapacitou 4 TB na jeden disk, celkem teda až 16 TB. Disky je možné i škálovat do celkové kapacity až 144TB.
Za bezproblémový chod NAS sever vděčí výkonnému hardwaru, jehož základem je dvoujádrový procesor taktovaný na 2.6 GHz, ten je doplněný o 2048 MB operační paměti. NAS server umožňuje snadné sdílení a zálohování dat, vzdálený přístup atd. Pomocí myQNAPcloud si můžete vytvořit svou vlastní cloud a odkudkoliv k němu přistupovat ať už z počítačů nebo mobilních zařízení jako chytrých telefonů nebo tablet. Externí úložná zařízení můžete připojit přes dva eSATA porty. Dále jsou k dispozici dva USB 3.0 porty a tři USB 2.0 porty, které můžete využít i pro připojení tiskárny, externího disku a dalších kompatibilních zařízení. Na přístroji se nachází i jeden výstupní HDMI konektor.
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě, prostřednictvím dvojice zabudovaných síťových konektorů RJ-45 s podporou rychlostí 10/100/1000 Mbit, lze přistupovat pomocí různých protokolů. Počet RJ-45 portů lze rozšířit až na čtyři pomocí volitelného adaptéru. O chlazení přístroje se stará jeden tichý 90 mm ventilátor. Disky lze zapojit v JBOD, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 5 + Hot Spare.
QNAP TS-470 zvládá funkci jako File Server, FTP Server, Backup Server, Print Server, iTunes Server, Multimedia Station, Download Station, Web Server, nebo třeba Digitální TV Station (s podporou až dvou USB externích TV tunerů). Pro sledovací účely je možné k NAS serveru připojit IP kamery. Tyto vlastnosti společně s nízkou spotřebou jej přímo předurčují jako praktického člena vaší domácnosti či pracovní skupiny. Rozměry zařízení jsou 177 x 180 x 235 mm, spotřeba v režim spánku je nízkých 23.9 W a při činnosti pouhých 38.4 W (měřeno s 4 x 500 GB HDD). Základní data se dozvíte pomocí předního podsvíceného displeje.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:
4

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet portů USB 3.0:
2

Počet ethernet portů:
4

Parametry

RAID:
Ano

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Velikost HDD:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:
4

Porty

USB 3.0:
Ano

eSATA:
Ano

HDMI:
Ano

Počet ethernet portů:
4

Počet portů USB 2.0:
3

Počet portů USB 3.0:
2

Fyzické charakteristiky

Dle využití:
Firemní

Provedení:
stolní

Výška [mm]:
177

Šířka [mm]:
180

Délka [mm]:
235

Hmotnost [g]:
4 560

Výrobce Qnap
USB 3.0 Ano
eSata Ano
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu QNAP TS-470 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.