QNAP TVS-1282-i5-16G

Cena:

od 75 194 Kč do 93 568 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu QNAP TVS-1282-i5-16G: NAS QNAP TVS-1282 NAS server QNAP TVS-1282 představuje výkonné řešení s řadou pokročilých funkcí pro střední až větší firmy či pracovní skupiny. Podává výjimečný výkon a podporuje sdílení souborů...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz IT, Elektronika, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz IT, Elektronika popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

QNAP TVS-1282-i5-16G - popis

NAS QNAP TVS-1282
NAS server QNAP TVS-1282 představuje výkonné řešení s řadou pokročilých funkcí pro střední až větší firmy či pracovní skupiny. Podává výjimečný výkon a podporuje sdílení souborů napříč platformami, rozsáhlá zálohovací řešení a zotavení po havárii, iSCSI a virtualizační aplikace a další praktické podnikové funkce. Se svým výkonným operačním systémem QTS poskytuje spolehlivé a škálovatelné úložné řešení pro podniky.

Vysoký výkon a široké možnosti růstu
TVS-1282 je vybaven moderním hardware v čele s vícejádrovými procesory Intel 6. generace a byl navržen s ohledem na využití Qtier optimalizace efektivity ukládání dat, partitioning aplikací a inteligentní distribuci síťového provozu. Díky PCIe slotům Gen.3 můžete využít rozšíření v podobě 10GbE / 40GbE NIC modulů, PCIe SSD NVMe, grafické karty a USB 3.1 rozšiřujících karet. TVS-1282 také nabízí 3 HDMI výstupy, z toho jeden 2.0, a podporuje hladký přenos obrazu 4K 60 fps. Kromě standardních pozic pro disky 2.5“ a 3.5“ HDD a SDD nebo M.2 SSD umožní další růst připojení rozšiřujících diskových stanic.

Optimalizace výkonu ukládání Qtier
Technologie Qtier od QNAP umožňuje nepřetržitě optimalizovat účinnost ukládání napříč PCIe NVMe SSD, M.2 SSD, SSD a SATA disky. Qtier automaticky přesouvá často používaná data na vysoce výkonná úložiště typu SSD a málo využívaná pak na levnější disková úložiště HDD. o vyšších kapacitách. Nemusíte tak vynakládat značné investice na drahou technologii čistě flashových úložišť, stále však můžete využívat vynikající výkon aplikací s nižšími investičními náklady. Díky Qtier je TVS-1282 opravdu extrémně účinným datovým úložištěm.

Akcelerace paměti SSD cache
NAS server poskytuje pozice pro SSD a M.2 SSD, které umožní vytvořit výkonnou SSD vyrovnávací paměť. Instalací vysoce výkonných SSD lze výrazně zvýšit výkon vstupně výstupních operaci (IOPS). To je ideální například pro databáze a virtualizaci, které jsou náročné na IOPS při čtení i zápisu.

Distribuce síťového provozu
Díky 4 portům Gigabit Ethernet můžete snadno vyhradit aplikacím dedikovaný port a zajistit vyšší výkon v kritických oblastech. Vše lze jednoduše spravovat s Network & Virtual Switch app.

Virtualizace
NAS server QNAP má také integrovanou virtualizační technologii s podporou více operačních systémů a rychlého vytvoření virtual machine. S přehledným rozhraním můžete spravovat vaše veškeré virtual machine jednoduše a z jednoho místa.

Operační systém QTS
Díky operačnímu systému QTS máte přístup ke spoustě užitečných aplikací, jakými jsou např.: Notes Station pro správu a sdílení poznámek, Signage Station pro zobrazení prezentací/posterů/digitálních menu a reklam, Virtualization Station pro správu virtuálních systémů, Surveillance Station pro správu připojených kamer, IT Management Station pro správu počítačů a IT systémů, Photo Station pro správu a zobrazení vašich fotografií, Music Station pro přehrávání/streamování a správu vaší hudby, Video Station pro správu vašich videí, Dropbox App pro synchronizaci vašich souborů mezi Dropbox a NAS, BitTorrent Sync pro synchronizaci souborů mezi vaším NAS a PC.

Klíčové vlastnosti
NAS sever QNAP TVS-1282-i5-16G je vybaven 4jádrovým procesorem Intel Core i5-6500, který je taktován na 3.6 GHz. Procesor je doplněn o 16 GB DDR4 (8 GB x 2) operační paměti a systém nabízí 4 sloty pro až 32 GB paměti. NAS server umožňuje osadit 4 x 2.5” SSD, 8 x 2.5”/3.5” HDD nebo SSD a 2 x M.2 2242/2260/2280/22110 SSD (disky nejsou instalovány). Síťové připojení zajišťují 4 porty Gigabit Ethernet a další rozšíření umožní 5 portů USB 3.0 a 3 sloty PCIe Gen3 (1v PCIe Gen3 x8 a 2x PCIe Gen3 x4). Dále jsou k dispozici 3 výstupy HDMI (1x 2.0) a audio konektory. K napájení slouží zdroj s výkonem 250 W.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:

12

Počet portů USB 3.0:

5

Počet ethernet portů:

4

Parametry

Velikost HDD:

2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:

12

Porty

USB 3.0:

Ano

HDMI:

Ano

Počet ethernet portů:

4

Počet portů USB 3.0:

5

Fyzické charakteristiky

Dle využití:

Firemní

Provedení:

stolní

Výška [mm]:

234,6

Šířka [mm]:

369,9

Délka [mm]:

319,8

Hmotnost [g]:

11 550

Výrobce Qnap
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
12
USB 3.0 Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu QNAP TVS-1282-i5-16G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.