QNAP UX-800U-RP

Cena produktu QNAP UX-800U-RP není známa.

 

Popis produktu QNAP UX-800U-RP: UX-800P Rozšiřující jednotka QNAP UX-800P je cenově výhodná alternativa, navržena pro jednoduché nastavení a rozšíření úložné kapacity vašeho NAS pro obecné použití. Rozšiřující jednotka nabízí 5... > více informací


QNAP UX-800U-RP - popis

nahoru

UX-800P
Rozšiřující jednotka QNAP UX-800P je cenově výhodná alternativa, navržena pro jednoduché nastavení a rozšíření úložné kapacity vašeho NAS pro obecné použití. Rozšiřující jednotka nabízí 5 dodatečných pevných disků a umožňuje tak rozšířit kapacitu. Toto je obzvlášť užitečné pro zálohování dat, multimediální sbírku a bezpečnostní sledování.
Jednoduché rozšíření
Jednoduše připojte jednotku k podporovanému zařízení NAS a zapněte jej. NAS automaticky zjistí pevné disky a použije je jako nově instalované místní jednotky. Kapacita NAS může být poté jednoduše a výhodně rozšířená na jeden velký svazek pomocí nástroje QTS StorageManager.
Raid
Rozšiřující jednotka obsahuje 8 za chodu vyměnitelných zásuvek pro pevný disk pro snadnou instalaci. Funkce automatické detekce vložení/odstranění a obnovy usnadňuje správu. Obsahuje RAID 0, 1, 5, 6 a 10.
Záloha NAS
Rozšiřující jednotka může být použita jako cenově výhodné externí úložiště pro rychlé a bezpečné zálohy pro zařízení Turbo NAS v reálném čase nebo plánovaně.
Klíčové vlastnosti
Rozšiřující jednotka nabízí pozice pro 8x 3.5“/2.5“ disky SATA 6 Gb/s, SATA 3 Gb/s. Jednoduché propojení a správa s vybranými NAS servery. Inteligentní správa napájení pro automatické zapínání společně s připojeným NAS serverem. Dobře větraná skříňka a inteligentní větrák napomáhají efektivnímu chlazení pro lepší stabilitu a spolehlivost. Rozměry zařízení 185 x 298 x 235 mm a jeho hmotnost 7.3 kg. Redundantní napájecí zdroj.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:

8

Počet portů USB 3.0:

1

Parametry

Velikost HDD:

2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:

8

Porty

USB 3.0:

Ano

Počet portů USB 3.0:

1

Fyzické charakteristiky

Dle využití:

Firemní

Provedení:

rack

Výška [mm]:

89

Šířka [mm]:

482

Délka [mm]:

534

Hmotnost [g]:

11 020

Výrobce Qnap
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
8
USB 3.0 Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu QNAP UX-800U-RP užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.

Nejlevnější QNAP UX-800U-RP akční ceny - Levné QNAP UX-800U-RP

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější QNAP UX-800U-RP stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější QNAP UX-800U-RP najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.