Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Servery a příslušenství > NAS servery >

Synology DS2015xs Disc Station

Synology DS2015xs Disc Station

Cena produktu Synology DS2015xs Disc Station není známa.

 

Popis produktu Synology DS2015xs Disc Station: Popis produktu Synology DS2015xs Disc Station Společnost Synology, známý výrobce NAS (Network-attached storage) systémů, přichází na trh s výkonným modelem NAS serveru pod označením DS2015xs. Syn... > více informací


Synology DS2015xs Disc Station - popis

nahoru

Popis produktu

Synology DS2015xs Disc Station
Společnost Synology, známý výrobce NAS (Network-attached storage) systémů, přichází na trh s výkonným modelem NAS serveru pod označením DS2015xs. Synology DiskStation DS2015xs je navržen pro využití především podnikové sféře, kde nabídne efektivní způsob centralizace zabezpečení dat, zjednodušení správy dat a možnost rychlého rozšíření úložné kapacity bez nutnosti zdlouhavého nastavení a správy. Tento výkonný NAS server umožňuje škálování až na 20 disků.

 
S robustním systémem monitorujte vše odkudkoliv
S bezplatným balíčkem Surveillance Station lze všechny NAS servery Synology využít také jako výkonné síťové videorekordéry NVR (Network Video Recorder). Díky interaktivnímu rozhraní této aplikace sledujte živá zobrazení i z více IP kamer, přehrávejte záznamy, umožní také hromadnou správu nastavení připojených kamer a obsahuje mnohé další funkce. Aplikace Surveillance Station je kompatibilní se všemi nejpoužívanějšími prohlížeči, mobilními telefony a tablety, můžete se tak připojit odkudkoliv ke svým kamerám a sledovat, co se děje například ve Vaší prodejně. Aplikaci stáhnete zdarma na webu společnosti Synology v sekci Centrum balíčků.

Vynikající funkce
DS2015xs je vybaven dvěma GLAN porty a podporuje funkci Link Aggregation. Zajišťuje tak trvale provozuschopné sítě a zlepšuje rychlost připojení. DS2015xs obsahuje řadu dalších funkcí jako např. iSCSI, virtualizace, antivirový program, webový e-mail, VPN nebo službu adresáře LDAP, podporu technologií VMware, Citrix a Hyper-V, podporu seznamů ACL Windows aj.
Profesionální využití
Nabízí špičkovou správu, velmi vysokou úroveň zabezpečení, možnost hotswap práce s disky a využití jejich zapojení samostatně či v polích RAID (Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10) a mnoho dalších funkcí. Tyto vlastnosti jej přímo předurčují pro nasazení v menších a středních podnicích, jako finančně nenáročné a úsporně řešení datového úložiště.
Disková kapacita
Server Synology DS2015xs není standardně osazen žádným pevným diskem - ty je nutné dokoupit zvlášť a v tomto případě lze použít až osm 3.5/2.5" SATA(III/II) disků s maximální kapacitou 6 TB na disk, což přináší celkem až 48 TB úložného prostoru (zaručeně kompatibilní modely jsou uvedeny na stránce výrobce). Kapacitu je možné snadno rozšířit pomocí jednotky Synology DX1215 pokud se přiblížíte limitům standardní úložné kapacity. S volitelnou jednotkou Synology DX1215 můžete rozšířit kapacitu až na 120 TB. Další možností je také připojení externích disků přes rozhraní USB 3.0 (2x). Mezi podporované souborové systémy patří EXT4 u interních disků nebo EXT4, EXT3, FAT, NTFS a HFS+ u externích disků.

Operační systém
Synology DS2015xs běží na novém operačním systému, Synology DiskStation Manager (DSM), který integruje ukládání na úrovni souborů a na úrovni bloků do jednoho jednotného úložného systému. Díky kompletní podpoře síťových protokolů (CIFS/SMB, AFP and NFS) lze provádět bezproblémové sdílení souborů v rámci platforem Windows, Mac a Linux. Ideálním doplňkem k řešení typu SAN pro firmy je také podpora standardu iSCSI.

Klíčové vlastnosti
Synology DiskStation DS2015xs je vybaven 4jádrovým procesorem pracujícím na frekvenci 1.7GHz a 4GB operační paměti DDR3 (s možností rozšíření na 8 GB). Podporovány jsou SSD disky a klasické SATA disky (až 8 pro interní zapojení). Po zapojení NAS serveru do ethernetové sítě gigabitovým rozhraní (2x) k němu lze přistupovat pomocí mnoha různých protokolů.
Rozměry výrobku jsou 157 x 340 x 233 mm a jeho hmotnost je 5.21 kg.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:
8

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet portů USB 3.0:
2

Počet ethernet portů:
2

Parametry

RAID:
Ano

Úroveň RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Velikost HDD:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA

Počet slotů pro HDD:
8

Porty

USB 3.0:
Ano

Počet ethernet portů:
2

Počet portů USB 3.0:
2

Fyzické charakteristiky

Dle využití:
Firemní

Provedení:
stolní

Výška [mm]:
157

Šířka [mm]:
340

Délka [mm]:
233

Hmotnost [g]:
5 210

Výrobce Synology
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
8
USB 3.0 Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Synology DS2015xs Disc Station užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.

Nejlevnější Synology DS2015xs Disc Station akční ceny - Levné Synology DS2015xs Disc Station

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Synology DS2015xs Disc Station stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Synology DS2015xs Disc Station najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.