Synology DS2415+ DiskStation

Cena produktu Synology DS2415+ DiskStation není známa.

 

Popis produktu Synology DS2415+ DiskStation: Synology DS2415+ DiskStation Společnost Synology, známý výrobce NAS (Network-attached storage) systémů, přichází na trh s ultra-výkonným modelem NAS serveru pod označením DS2415+. Synology DiskSt... > více informací


Synology DS2415+ DiskStation - popis

nahoru

Synology DS2415+ DiskStation
Společnost Synology, známý výrobce NAS (Network-attached storage) systémů, přichází na trh s ultra-výkonným modelem NAS serveru pod označením DS2415+. Synology DiskStation DS2415+ je navržen pro využití především podnikové sféře, kde nabídne efektivní způsob centralizace zabezpečení dat, zjednodušení správy dat a možnost rychlého rozšíření úložné kapacity bez nutnosti zdlouhavého nastavení a správy. Tento výkonný NAS server umožňuje škálování až na 24 disků.

Vynikající funkce
DS2415+ je vybaven čtyřmi GLAN porty a podporuje funkci Link Aggregation. Zajišťuje tak trvale provozuschopné sítě a zlepšuje rychlost připojení. DS2415+ obsahuje řadu dalších funkcí jako např. iSCSI, virtualizace, antivirový program, webový e-mail, VPN nebo službu adresáře LDAP, podporu technologií VMware, Citrix a Hyper-V, podporu seznamů ACL Windows aj.

Profesionální využití
Nabízí špičkovou profesionální správu, velmi vysokou úroveň zabezpečení, možnost hotswap práce s disky a využití jejich zapojení samostatně či v polích RAID (Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10) a mnoho dalších funkcí. Tyto vlastnosti jej přímo předurčují pro nasazení v menších a středních podnicích, jako finančně nenáročné a úsporně řešení datového úložiště.

S robustním systémem monitorujte vše odkudkoliv
S bezplatným balíčkem Surveillance Station lze všechny NAS servery Synology využít také jako výkonné síťové videorekordéry NVR (Network Video Recorder). Díky interaktivnímu rozhraní této aplikace sledujte živá zobrazení i z více IP kamer, přehrávejte záznamy, umožní také hromadnou správu nastavení připojených kamer a obsahuje mnohé další funkce. Aplikace Surveillance Station je kompatibilní se všemi nejpoužívanějšími prohlížeči, mobilními telefony a tablety, můžete se tak připojit odkudkoliv ke svým kamerám a sledovat, co se děje například ve Vaší prodejně. Aplikaci stáhnete zdarma na webu společnosti Synology v sekci Centrum balíčků.

Disková kapacita
Server Synology DS2415+ není standardně osazen žádným pevným diskem - ty je nutné dokoupit zvlášť a v tomto případě lze použít až dvanáct 3.5/2.5" SATA(III/II) disků s maximální kapacitou 6 TB na disk, což přináší celkem až 72 TB úložného prostoru (zaručeně kompatibilní modely jsou uvedeny na stránce výrobce). Kapacitu je možné snadno rozšířit pomocí jednotky Synology DX1215 pokud se přiblížíte limitům standardní úložné kapacity. S volitelnou jednotkou Synology DX1215 můžete rozšířit kapacitu až na 144 TB. Další možností je také připojení externích disků přes rozhraní USB 3.0 (4x). Mezi podporované souborové systémy patří EXT4 u interních disků nebo EXT4, EXT3, FAT, NTFS a HFS+ u externích disků.

Klíčové vlastnosti
Synology DiskStation DS2415+ je vybaven 4jádrovým procesorem INTEL Atom C2538 pracujícím na frekvenci 2.4GHz a 2GB operační paměti DDR3 (s možností rozšíření na 6 GB). Podporovány jsou SSD disky a klasické SATA disky (až 12 pro interní zapojení). Po zapojení NAS serveru DS2415+ do ethernetové sítě gigabitovým rozhraní (4x) k němu lze přistupovat pomocí mnoha různých protokolů. Integruje v sobě file server, backup server, print server (dvě tiskárny), FTP server, Photo station, download station, iTunes server, Audio Station, dozorovací centrum (připojení IP kamer) a mnoho dalších služeb.
 

Technické parametry

Počet slotů pro HDD:

12

Úroveň RAID:

0-striping, 1-mirroring, 3-striping, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet portů USB 3.0:

4

Počet ethernet portů:

4

Parametry

RAID:

Ano

Úroveň RAID:

0-striping, 1-mirroring, 3-striping, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD

Počet slotů pro HDD:

12

Porty

USB 3.0:

Ano

Počet ethernet portů:

4

Počet portů USB 3.0:

4

Fyzické charakteristiky

Dle využití:

Firemní

Provedení:

stolní

Výška [mm]:

270

Šířka [mm]:

300

Délka [mm]:

340

Hmotnost [g]:

9 240

Výrobce Synology
USB 3.0 Ano
Počet slotů
Informace o parametru Počet slotů
12

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Synology DS2415+ DiskStation užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Servery nebo Serverové komponenty, Záruky na servery.

Nejlevnější Synology DS2415+ DiskStation akční ceny - Levné Synology DS2415+ DiskStation

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Synology DS2415+ DiskStation stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Synology DS2415+ DiskStation najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii NAS servery.